Kontaktandmed

Kõrvamärkide müük

Anita Minin registrispetsialist 738 7762, 526 3529

Jõudluskontrolli spetsialistid maakondades

Jõudluskontrolli spetsialistid maakondades
Harjumaa Maila Kirs 509 4675
maila.kirs@epj.ee
 
Ludmilla Aan 516 7816
ludmilla.aan@epj.ee
 
Hiiumaa Maire Tamm 533 24204
maire.tamm@epj.ee
Mäe 2, Käina, 92101 Hiiumaa vt kaarti
(vastuvõtt 2. K 12-16)
Ida-Virumaa Ludmilla Aan 516 7816
ludmilla.aan@epj.ee
 
Jõgevamaa Ludmilla Aan 516 7816
ludmilla.aan@epj.ee
 
Järvamaa Merle Lillik 516 7868
merle.lillik@epj.ee
Pärnu 58 (II korrus), 72712 Paide vt kaarti
(vastuvõtt K 9.30-13.30)
Läänemaa Maila Kirs 509 4675
maila.kirs@epj.ee
Jaani 10 (I korrus), 90502 Haapsalu vt kaarti
(vastuvõtt K 9-15), tel. 473 3007
Lääne-Virumaa Ludmilla Aan 516 7816
ludmilla.aan@epj.ee
Neffi 2, Piira 46607 Lääne-Virumaa vt kaarti
(vastuvõtt E 9-14), tel. 322 7018
Põlvamaa Evi Prins 520 6231
evi.prins@epj.ee
 
Pärnumaa Maila Kirs 509 4675
maila.kirs@epj.ee
 
Maire Tamm 533 24204
maire.tamm@epj.ee
 
Raplamaa Maila Kirs 509 4675
maila.kirs@epj.ee
Kuusiku tee 6, 79511 Rapla vt kaarti
(vastuvõtt E 9-15)
Saaremaa Maire Tamm 533 24204
maire.tamm@epj.ee
Kohtu 10, 93802 Kuressaare, vt kaarti
(vastuvõtt E 9-15)
Tartumaa Merle Lillik 516 7868
merle.lillik@epj.ee
F. Tuglase 12-215, 50094 Tartu
(vastuvõtt 1. ja 3. E 8-15), tel. 738 7739
Valgamaa Evi Prins 520 6231
evi.prins@epj.ee
 
Viljandimaa Merle Lillik 516 7868
merle.lillik@epj.ee
Vabaduse plats 4-317, 71020 Viljandi vt kaarti
(vastuvõtt T 9-14), tel. 433 3713
Võrumaa Evi Prins 520 6231
evi.prins@epj.ee
Liiva 11 (II korrus), 65609 Võru vt kaarti
(vastuvõtt T 9-15)
  Saive Kase  
saive.kase@epj.ee
 

Täiendav informatsioon

Aire Pentjärv väliteenistuse osakonna juhataja 738 7730

Viimati uuendatud 31.08.2016

Põlva-, Valga- ja Võrumaa jõudluskontrolli spetsialist on puhkusel 3.-21. detsembrini; Lääne- ja Raplamaa jõudluskontrolli spetsialist on puhkusel 10.-21. detsembrini.

Vissukesse
Liisusse
Possusse
Eesti Põllumajandusloomade Jõudluskontrolli AS
Rg-kood 12760791
F. Tuglase 12, Tartu linn, 50094, Eesti
Oleme avatud
E-R 8.00-16.30
EPJ Facebookis
Tel 738 7700
Faks 738 7702
epj@epj.ee

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja nimi
Salasõna


mobiilID   Sisene Mobiil ID-ga
  • Isikukood (xxxxxxxxxxx)
  • Mobiiltelefoni number